آداپتور (SC/ST) سیمپلکس
آداپتور (SC/ST) سیمپلکس
۱۳۹۶/۰۲/۱۳
آداپتور (FC/ST) سیمپلکس
آداپتور (FC/ST) سیمپلکس
۱۳۹۶/۰۲/۱۳
نمایش همه
نوع اتصل

FC to LC

تعداد فیبر

Simplex

نوع فیبر

Singlemode

دما

-4 º C to +75 º C

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آداپتور (FC/LC) سیمپلکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.